<< Para ardhesee

Apartament 2+1

ID : 89

Adresa :

L.Nr.1 Rruga Taulantia
2001

Pajisje te tjera :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie

Availability date : 21 Prill 2019

Cmimi 110 ,000 €

Detajet e prones :

Property condition Ndertim i Ri
Siperfaqa banimit 127 m²
Siperfaqa totale 134 m²
Numri i dhomave 3
Dhoma gjumi 2
Orientimi Southwest
Kati 4
Numri kateve 7
Banjo 2
Tualete 2

"SHITET"

Apartament 2+1+2banjo+ballkon + Garazh .

Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie, i mobiluar dhe me pamje nga jug-perendimi dhe deti. Ka nje siperfaqe prej 127 m2 i ndodhur ne katin e 4-katert  nje pallat 7-katesh me ashensor ndertim i koheve te fundit. Gjithashtu eshte  i paisur  dhe me garazh te personalizuar me qepen ne katin perdhe poshte pallatit.

Adresa:Lagja Nr.1 Rruga Taulantia pallati mbrapa Pasticeri Cialda

Cmimi: 110.000euro i diskutueshem

Vendndodhja ne harte :

Kerkon me tepee informacion? Na lini nje mesazh ketu

Kthehu tek lista
0 prona te gjetura

Na Ndiqni