<< Para ardhesee

Apartament 3+1

Ref : 90

Address :

L.Nr.1 Rruga Taulantia
2001

Amenities :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie
  • Sistem Ngrohje

Availability date : 11 Korrik 2019

Financial informations :

Price 95 ,000 €

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 101 m²
Land space 110 m²
Number of rooms 4
Number of bedrooms 3
Orientation Southwest
Floor 7
Floors number 8
Number of bathrooms 2
Number of toilets 1

"SHITET"

Apartament 3+1kuzhine+2banjo+ballkon me pamje fantastike nga deti dhe shetitorja Taulantia e orientuar ne kordinatat jug perendim .

Apartamenti eshte i hipotekuar me siperfaqe banimi ne certifikaten e pronesise 101 m2 dhe 110 me ambjentet e perbashketa i pozicionuar ne katin e 7 te banimit me ashensor ne nje pallat 8-katesh ndertuar kohet e fundit.

Apartamneti eshte i mobiluar dhe me sistem ngrohje dhe ftohje inverter ne te gjitha dhomat e apartamentit+KA DHE NJE DEPO per lavanterine.

Adresa:Lagja Nr.1 Rruga shetitorja "Taulantia"

Cmimi: 95.000EURO

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni