Apartament 1+1 +Banjo +Ballkon

Ref : 58

Address :

Lagja. 1 Rr.Taulantia pran pasticeri Cialda Durres
2000 Durres

Area : Durres Qytet

Amenities :

  • Ashensor
  • Sistem Ngrohje

Financial informations :

Rent 250 € / month

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 65 m²
Number of rooms 1
Number of bedrooms 1
Orientation Southwest
Floor 8
Floors number 12
Number of bathrooms 1

"Jepet me Qira"

Apartament 1+1 +Banjo +Ballkon me nje siperfaqe 65/m2  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 12-katesh me 2-ashensor

Apartamenti eshte i mobiluar  me 2-kondicioner  dhe ka nje pamje te bukur nga deti.

Adresa: Lagja. 1  Rr.Taulantia  pran pasticeri Cialda Durres

Cmimi: 250/ euro ne muaj

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni