Apartament 2+1 +2 Banjo +2Ballkone

Ref : 56

Address :

Lagja.1 Rr.Taulantia pallati perball Aragosta Hotel Durres.
2000

Area : Durres Qytet

Amenities :

  • Ashensor
  • Sistem Ngrohje

Financial informations :

Rent 300 € / month

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 90 m²
Number of rooms 2
Number of bedrooms 1
Orientation Southwest
Floor 8
Floors number 12
Number of bathrooms 2

Jept me Qira"

Apartament 2+1 +2BAnjo +2 Ballkone me nje siperfaqe 90/m2 ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 12-katesh me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar me 2 kondicioner, dhe ka pamje nga deti.

Adresa: Lagja.1 Rr.Taulantia pallati perball Aragosta Hotel Durres.

Cmimi: 300/ euro ne muaj.

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni