Apartament 2 + 1 + 2 Banjo + Ballkon

Ref : 84

Address :

Lagja1.Rr Taulantia prane hotel 2-Kitara
2001

Area : Durres Qytet

Amenities :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie
  • Sistem Ngrohje
  • Kaldaje

Availability date : 23 Shkurt 2018

Financial informations :

Price 78 ,000 €

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 78 m²
Land space 85 m²
Number of rooms 3
Number of bedrooms 2
Floor 9
Floors number 11
Number of bathrooms 1
Number of toilets 1

" SHITET "

Apartament 2+1+1banjo+1ballkon me certifikate pronesie me nje siperfaqe te brendshme 78 m2 ne kati e 9 te nje pallati ndertim i ri kohet e fundit me 2 ashensore me pamje nga deti dhe me nje mibilim totalisht i ri me sistem ngrohje dhe ftohje ndo ambjent .

Apartamenti ndodhet ne lagjen Nr.1 Rruga Taulantia prane hotel 2 Kitarave me nje pamje fantastike nga deti dhe nje mobilim te kendshem

Cmimi: 78.000 i padiskutueshem

 

"PRONE E SHITUR''

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni