Apartament 1+1+Banjo +Ballkon

Ref : 37

Address :

Shkembi Kavajes pallati Bleart Hotel
2000 Plazh

Amenities :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie
  • Sistem Ngrohje

Financial informations :

Price 54 ,000 €

Details :

Living space 51 m²
Number of rooms 1
Number of bedrooms 1
Floor 5
Floors number 7
Number of bathrooms 1

"Shitet"

Aparatment 1+1 +Banjo +Ballkon me nje siperfaqe 51/m2  ndodhet ne katin e 5-te i nje pallatin 7-katsh me ashensor.

Aparatmenti eshte i mobiluar, dhe ka nje pamje fantastike nga deti.

Adresa: Shkembi Kavajes pallati Bleart Hotel

I HIPOTEKUAR

 

Cmimi: 54,000 €  

Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cdo moment :)

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni