Apartament 2+1 +Banjo +Ballkon

Ref : 31

Address :

Lagja. 17 prane Ziarrfikeses
2000

Area : Durres Qytet

Amenities :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie
  • Sistem Ngrohje
  • Kaldaje

Financial informations :

Price 72 ,600 €

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 120 m²
Land space 121 m²
Number of rooms 2
Number of bedrooms 1
Floor 8
Floors number 12
Number of bathrooms 1

Shitet

Aparatment 2+1 +Banjo +Ballkon (28 m)  me nje    siperfaqe. 121/ m2  

Ndodhet ne katin e 8-te   te nje pallati  12-katesh. I mobiluar.

Punime cilesore: Grafiato Grila persiane dritare termike, punime gipsi, sistem ftohje ngrohje sistem kaldaje  gaz,

kondiscioner i veshur me kapot dhe ne mes te mureve me polistrol. Preket nga dielli dhe shikon pjeserisht det.

Adresa: Lagja. 17  prane   Ziarrfikeses

* Nderitm i ri

Cmimi: 72,600 €   i diskutushem.  "me certifikate pronesie"

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni