Apartament 1+1 +Banjo +Ballkon

Ref : 16

Address :

Shkembi Kavajes prane Hotel Bleart
2000

Area : Plazh

Amenities :

  • Ashensor
  • Certifikate Pronesie

Financial informations :

Price 68 ,000 €

Details :

Property condition Ndertim i Ri
Living space 57 m²
Land space 68 m²
Number of rooms 1
Number of bedrooms 1
Floor 6
Floors number 8
Number of bathrooms 1

Shitet  Apartament 1+1 +Banjo +Ballkon  me sipefaqe. 57 m²   ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-katesh me ashensor te perfshire

Apartamenti nuk eshte i mobiluar ka te shtruara  pllakat dhe banjo e rregulluar.

Adresa: Shkembi Kavajes pran Hotel Bleart

Cmimi: 68,000 €

 

Geolocalization :

Do you want more info? Leave your message

Return to the list

Localization :
Budget :

Living space :

0 properties found

Na Ndiqni